USŁUGI DODATKOWE

Moja oferta to nie tylko same strony, ale i to co z nimi związane. Pomogę Ci w wielu zadaniach, które czasem mogą wydawać się kłopotliwe lub po prostu nie masz na nie czasu.

DOMENA + HOSTING

Jeśli nie masz jeszcze własnej domeny ani nie orientujesz się w ofertach firm hostingowych to chętnie pomogę i postaram się wybrać najlepszą dla Ciebie opcję za możliwie najniższą cenę.

KONTO POCZTOWE DLA DOMENY

Mogę stworzyć i skonfigurować konto pocztowe dla Twojej domeny o dowolnej nazwie np. kontakt@twojadomena.pl albo info@twojadomena.pl.

Orientacyjny koszt: od 50zł

AKTUALIZACJA STRONY

W mojej ofercie otrzymujesz ode mnie dostęp do panelu administracyjnego swojej strony po to, abyś mógł samodzielnie dokonywać pewnych zmian i aktualizacji. Jeśli jednak kompletnie nie masz na to czasu lub po prostu nie wiesz jak się do tego zabrać to pomogę i zaktualizuję stronę za Ciebie, dokonam zmian w treści, dodam wpisy na bloga itp.

Orientacyjny koszt: do ustalenia indywidualnie

„OPIEKA” TECHNICZNA NAD STRONĄ

Polega na systematycznych aktualizacjach samego WordPressa oraz zainstalowanych wtyczek na Twojej stronie, a także kontroli, czy wszystko działa poprawnie. Ważne, aby strona na WordPressie była regularnie aktualizowana, ma to wpływ na bezpieczeństwo strony.

Orientacyjny koszt: 50 – 100zł / 1 miesiąc opieki

STATYSTYKI GOOGLE ANALYTICS

Mogę podpiąć pod Twoją stronę statystyki odwiedzin Google Analytics, tak abyś mógł kontrolować kto i jak często odwiedza Twoją stronę.

Orientacyjny koszt: od 50zł

NEWSLETTER

Dołączam i konfiguruję na Twojej stronie formularz do zapisu do newslettera w oparciu o serwisy do Email Marketingu takie jak: MailerLite, MailChimp, GetResponse.

Orientacyjny koszt: od 100zł

PRZENIESIENIE STRONY PRZY ZMIANIE HOSTINGU

Przeprowadzam cały proces przeniesienia strony wraz z przekierowaniem lub przeniesieniem domeny do nowej firmy hostingowej.

Orientacyjny koszt: od 100zł

ARCHIWIZACJA STRONY

W sytuacji, gdy chcesz zrezygnować z usług hostingowych i utrzymywania domeny, mogę zarchiwizować stronę, na wypadek, gdyby w przyszłości była potrzeba jej uruchomienia.

Orientacyjny koszt: od 100zł